Usługi dekarskie

Oferta Dekarz
dekarz poznań

Firma dekarska z Poznania

Nasza firma dekarska z Poznania zajmuje się tworzeniem zadaszeń obiektów mieszkalnych, przemysłowych, usługowych i użyteczności publicznej. Tworzymy dachy o różnych kształtach. Projektujemy, doradzamy i realizujemy zlecenia w terenie. Zapewniamy dostęp do jakościowych elementów, które pozwalają na zachowanie funkcjonalności i estetycznego wyglądu gotowego pokrycia.

Działamy przede wszystkim na terenie Poznania i okolicznych miejscowości. Zadaszamy zarówno nowe obiekty, jak i te wymagające renowacji. Modernizujemy już istniejące pokrycia oraz instalujemy systemy odprowadzające wodę. Dobieramy zakres naszych usług do indywidualnych potrzeb klienta.

Dachy skośne i płaskie

Nasza firma zajmuje się budową dachów skośnych i płaskich. Przygotowujemy konstrukcje proste, a także te z wieloma ozdobnymi załamaniami. Pokrywamy gotowe dachy pokryciem wskazanym przez klienta. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dachówkami ceramicznymi i cementowymi oraz blachodachówką. Zajmujemy się również montażem okien dachowych. Przygotowujemy konstrukcję dachu tak, by zapewniała szczelność w miejscach, w których znajdą się szyby. Wyposażamy dachy we wszystkie niezbędne obróbki dekarskie, które pozwalają na odprowadzanie wody. Montujemy orynnowanie, a w miejscach, w których znajdują się dachy zielone – specjalne ściekacze. Zabezpieczamy konstrukcje przed działaniem wody również poprzez zastosowanie materiałów hydroizolacyjnych.

Kompleksowe usługi dekarskie

Świadczymy kompleksowe usługi dekarskie w Poznaniu i okolicach. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, przedsiębiorcami czy podmiotami państwowymi odpowiedzialnymi za budowę urzędów i innych obiektów użyteczności publicznej. Doradzamy w zakresie wyboru odpowiednich materiałów do budowy dachów. Sprawdzamy, jakie surowce sprawdzą się najlepiej w danych warunkach.

Dowozimy zamówione materiały pod wskazany adres, gdzie następnie przechodzimy do realizacji zlecenia.

Zajmujemy się przygotowaniem więźby dachowej do dalszych prac, a także ociepleniem całego budynku, włącznie z dachem. Korzystamy z jakościowych materiałów pochodzących od naszych partnerów biznesowych. Budujemy zarówno niewielkie fachy, jak i rozległe konstrukcje mierzące setki metrów kwadratowych.

Naprawy dachów w Poznaniu

Dekarz zajmuje się nie tylko budową nowych dachów, lecz także naprawą już istniejących. Możemy zdjąć stare, uszkodzone pokrycie i zastąpić je nowym materiałem. Najczęściej przeprowadzamy naprawy całych pokryć, np. w związku z modernizacją obiektu lub jego przebudową. Naprawiamy dachy płaskie i skośne, a także zielone, na których znajdują się rozchodniki.

Dysponujemy sprzętem, który pozwala na sprawne usunięcie starych materiałów dekarskich. Pozyskane w ten sposób odpady poddajemy następnie utylizacji. Realizujemy kompleksowe usługi dekarskie, zakończone wystawieniem wymaganej dokumentacji i wywozem pozostałości po surowcach budowlanych.

Układanie pokryć dachowych i izolacji

Nasza firma dekarska zajmuje się również układaniem pokryć dachowych i izolacji. Pokrywamy konstrukcję dachu papą lub styropapą. Na tak przygotowanym podłożu możemy umieścić materiały dekoracyjne wybrane przez klienta – dachówki, blachodachówki lub blachę. Służymy także doradztwem w zakresie dopasowania odpowiedniego pokrycia dachowego do danego budynku. Nasi specjaliści znają cechy poszczególnych materiałów i wiedzą, które z nich sprawdzą się najlepiej w konkretnych warunkach. Stosujemy surowce odporne na działanie czynników atmosferycznych, w tym promieniowania UV, które często powoduje blaknięcie kolorów.

Wykonujemy ocieplenia zarówno samych dachów, jak i całych budynków. Wykorzystujemy materiały, które pozwalają na zachowanie odpowiedniej temperatury w obiekcie i zmniejszenie kosztów jego utrzymania. Stosujemy nowoczesne produkty i techniki pracy, dzięki którym możemy działać sprawnie i skutecznie. Wybór materiałów zawsze konsultujemy z klientem, biorąc pod uwagę jego preferencje i budżet.

Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów naszych usług dekarskich.