Układanie papy termozgrzewalnej

Oferta Układanie papy
układanie papy termozgrzewalnej

Papa termozgrzewalna

Firma Dachy Poznań oferuje układanie papy termozgrzewalnej (podkładowej i wierzchniej) na dachach płaskich. Nasze usługi kierujemy do klientów zamieszkujących Poznań i okolice. W pracy stosujemy materiały pokrycia dachów od znanych i cenionych producentów (m.in. Vedag, Werner, Bauder).

Wszechstronny materiał

Papa termozgrzewalna ma dwie istotne zalety. Jedna z nich jest wysoka trwałość oraz łatwość jej układania. Oznacza to znacznie krótszy czas realizacji zlecenia. Cena papy okazuje się być również atrakcyjniejsza niż innych materiałów. Termozgrzewalna papa może zostać ułożona, m.in. na podłożu drewnianym, betonowym, wykonanym z płyt styropianowych laminowanych. Papa termozgrzewalna oferowana przez Dachy Poznań Tomasz Gałka jest wyjątkowo skutecznym sposobem na izolację dachu. Jeżeli dysponujecie Państwo płaskim dachem lub tarasem, z których utrudniony jest upływ wody, warto zastosować tam papę termozgrzewalna. Dachy Poznań to firma z prawie trzydziestoletnim doświadczeniem w zakresie prac ciesielskich oraz układania papy na dachach płaskich. Dzięki temu jesteśmy w stanie precyzyjnie ocenić zapotrzebowanie oraz szybko i profesjonalnie wykonać wszelkie niezbędne prace związane z położeniem papy termozgrzewalnej. Dachy Poznań oferują rzetelne wykonanie zleconych zadań w wyjątkowo korzystnych cenach. To właśnie profesjonalizm, fachowość oraz korzystne ceny pozwoliły nam utrzymać się na tym wymagającym rynku tak długo.

Kompleksowy pakiet usług

Przed położeniem papy nasi fachowcy dokonują oceny stanu dachu. Ich działanie ma na celu dobranie najlepszych materiałów oraz najbardziej optymalnej metody pracy. Zaprezentujemy Państwu cennik za nasze usługi oraz materiały wykorzystywane podczas pracy.

Kompleksowe usługi, jakie oferujemy Państwu w korzystnych cenach powodują, że sukcesywnie zwiększa się grupa naszych zadowolonych Klientów. Oferując usługi szybkiego i precyzyjnego położenia papy termozgrzewalnej Dachy Poznań umożliwiają swoim klientom zadbanie o izolację każdego dachu płaskiego czy tarasu. Papa termozgrzewalna od Dachy Poznań jest niedrogim i skutecznym sposobem na zabezpieczenie płaskich powierzchni, z których utrudnione jest odprowadzanie wody.

Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, jeśli pojawią się pytania dotyczące oferty firmy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami oraz kontaktu w celu omówienia szczegółów planowanych przez Państwa prac. Jesteśmy przekonani, że wspólnie znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązanie dla zabezpieczenia Państwa dachu.