Ciesielstwo

Oferta Ciesielstwo
cieśla w Poznaniu

Ciesielstwo i cieśla w Poznaniu

Od 1986 r. zajmujemy się profesją, jaką jest ciesielstwo. Poznań i powiat poznański to główny obszar naszych działań. Więźbę dachową wykonujemy kompleksowo. Oferujemy klientom:

  • doradztwo techniczne;
  • pomoc w wyborze odpowiedniego materiału;
  • sporządzenie wstępnego kosztorysu;
  • terminowe wykonanie usług ciesielskich.

Cieśla z Poznania to gwarancja jakości.

Cieśla Tomasz Gałka i współpracujący z nim fachowcy to ekipa, dla której najważniejsze jest zadowolenie Klienta i solidność wykonanego projektu. Prawie 40-letnie doświadczenie przekuło się w tysiące realizacji funkcjonalnych i estetycznych dachów.

Nasz główny cieśla, Tomasz Gałka, fachową wiedzę i praktyczne umiejętności pozyskał od swojego ojca, który wprowadził go w tajniki zawodu. W połączeniu z otwartością ekipy na nowe rozwiązania, więźby dachowe oferowane przez firmę Dachy Poznań stanowią synonim dobrego rzemiosła.

Montaż więźby dachowej w Poznaniu

Zajmujemy się profesjonalnym montażem więźby dachowej w Poznaniu. Przygotowujemy elementy drewniane i metalowe zgodnie z dostarczonym projektem. Dobieramy współczesne rozwiązania, które pozwolą na zachowanie najwyższej trwałości i funkcjonalności gotowej konstrukcji. Budujemy nawet najbardziej skomplikowane więźby dachowe. Przygotowujemy zwieńczenia budynków klasycznych i nowoczesnych. Pracujemy zarówno w domach jednorodzinnych, jak i dużych obiektach przemysłowych, firmowych czy użyteczności publicznej.

Dowóz materiałów do budowy więźby dachowej

Współpracujemy ze znanymi i cenionymi dostawcami materiałów budowlanych, niezbędnych do wzniesienia więźby dachowej. Pomagamy naszym klientom dobrać odpowiednie rozwiązanie do parametrów technicznych obiektu, a także założonego budżetu. Następnie dowozimy zamówione produkty na plac budowy, odciążając klienta z konieczności samodzielnej organizacji transportu. Po naszej stronie leży także dobranie odpowiednich łączników i drobnych narzędzi niezbędnych do wykonania prac.

Doradztwo związane z więźbami dachowymi

Przed budową więźby dachowej w Poznaniu konieczne jest dobranie odpowiednich materiałów i metod pracy. Nasze usługi poprzedzają liczne konsultacje z klientem. Przedstawiamy mu zalety poszczególnych rozwiązań i pomagamy dobrać odpowiednią technikę do parametrów technicznych danego budynku oraz budżetu. Po wybraniu materiałów i metod pracy możemy przygotować kosztorys naszych usług.

Ciesielstwo, pokrycia dachowe i wiele więcej

W ofercie firmy Dachy Poznań znajdą Państwo nie tylko więźby dachowe. Profesjonalny cieśla i dekarz jednocześnie wykonuje także pozostałe prace w obrębie dachu:

  • układanie pokrycia dachowego;
  • budowa kominów;
  • montaż okien dachowych, wentylacji, ocieplenia, systemów rynnowych.

Ekipa Dachy Poznań przeprowadza również remonty okien dachowych i zalecane prace konserwacyjne.