O firmie

O firmie
O firmie

Tomasz Gałka Dachy Poznań

O firmie


Zakład rozpoczął swoją działalność w 1986 roku. Jesteśmy firmą prywatną (rodzinną) zajmującą się wykonywaniem usług w zakresie pokryć dachowych oraz systemów odwadniania dachów i systemów izolacyjnych. Oddawane obiekty osiągają wysokie oceny jakościowe naszych klientów.

PAMIĘTAJ Szanowny kliencie - źle wykonany dach niezgodny ze sztuką dekarską bardzo ciężko poprawić i są to dodatkowe koszty. Dlatego radzimy abyś wybierał naszą sprawdzoną firmę dekarską z długoletnim doświadczeniem.

Fachowo wykonana więźba dachowa to inwestycja na lata. Ciesielstwo i usługi blacharsko-dekarskie są nie tylko naszym wyuczonym zawodem, ale także pasją. Zaufaj profesjonalistom! Dachy Poznań - dla nas liczy się solidność, terminowość i Twoje zadowolenie.

Bardzo dobry dekarz - takie opinie o Tomaszu Gałce mają klienci. To, co wyróżnia firmę Dachy Poznań wśród konkurencji to kompleksowość usług - wykonanie więźby dachowej, układanie pokrycia dachowego, ocieplanie, montaż kominów, okien dachowych i inne.

Zapoznaj się z naszą ofertą!


Tomasz Gałka - wykonujący usługi blacharsko-dekarskie na terenie Poznania i okolic. Fachowość, profesjonalizm, prawie 40 lat doświadczenia firmy (drugie pokolenie dekarzy). Skontaktuj się z nami, a w krótkim czasie przygotujemy wycenę realizacji dachu na Twoim domu!

Dachy Poznań to firma świadcząca profesjonalne usługi blacharsko-dekarskie. Wykonujemy pokrycia dachowe kompleksowo i fachowo. Naszą ofertę kierujemy głównie do klientów z Poznania i okolic.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszymi realizacjami.

Galeria Kontakt Darmowa Wycena Oferta