Dachy płaskie

Oferta Dachy płaskie
Dachy Płaskie Poznań

Dachy płaskie

Wielopiętrowe budynki mieszkalne, biurowce, centra handlowe, supermarkety, hale magazynowe, ale również nowoczesne domy jednorodzinne. Każde z nich może być zwieńczone płaskim dachem. To rozwiązanie modne, tanie i funkcjonalne.

Dachy płaskie z papy termozgrzewalnej

Papa termozgrzewalna wykazuje o wiele lepsze właściwości niż papa tradycyjna. Cechują ją podwyższone parametry, dzięki którym materiał jest odporny na zerwanie przez wiatr, wpływ wilgoci i zalegający śnieg. Dachy płaskie z termozgrzewalnej papy nie wymagają częstych konserwacji.

Firma Dachy Poznań Tomasz Gałka wykonuje dachy płaskie, stosując głownie papę termozgrzewalną oraz styropapę sprawdzonych marek: Vedag, Werner, Czarna Mamba, Bauder i innych. Oferujemy przy tym profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego rodzaju papy. Zakupujemy dla Państwa materiały budowlane w hurcie, w atrakcyjnych cenach!

Kompleksowa realizacja dachów płaskich w Poznaniu

W zakres naszych usług wchodzi kompleksowa realizacja dachów płaskich w Poznaniu. Przygotowujemy projekt takiej konstrukcje lub działamy w oparciu o przekazaną nam dokumentację. Wykonujemy izolację termiczną i hydroizolację, które pozwalają na zabezpieczenie obiektu przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki nim możliwe staje się zmniejszenie strat ciepła, a co za tym idzie – ograniczenie kosztów związanych z utrzymaniem budynku.

Budujemy również konstrukcję nośną, która jest w stanie wytrzymać nacisk śniegu i innych elementów umieszczonych na dachu. Korzystamy przede wszystkim ze stalowych lub drewnianych belek, w zależności od parametrów technicznych wznoszonego budynku. Dobór odpowiednich materiałów zawsze konsultujemy z inwestorem.

Przygotowujemy poszczególne warstwy dachów płaskich. To membrana dachowa, która zapewnia szczelność konstrukcji, a także powłoka wyrównawcza. Jej zadaniem jest stworzenie równej powierzchni pod kolejne materiały. Taki zabieg pozwala również uchronić dach przed uszkodzeniami mechanicznymi. Najczęściej warstwę wyrównawczą wykonuje się z płyt betonowych lub kartonowo-gipsowych.

Na koniec pokrywamy dachy płaskie warstwą ochronną. To specjalne tworzywo, które ma za zadanie zapobiegać uszkodzeniom mechanicznym i działaniu promieniowania słonecznego. Dzięki niemu przygotowany przez nas dach może pełnić swoją funkcję w odpowiedni sposób przez lata. Działamy przede wszystkim w Poznaniu i okolicznych miejscowościach.

Dachy Poznań - ekipa do wszystkiego!
  • Ocieplanie dachów
  • Montaż systemów rynnowych
  • Budowę kominów

Ekipa Dachy Poznań przeprowadza również remonty dachów płaskich i zalecane prace konserwacyjne.