Najtańsze dachówki

Oferta Najtańsze dachówki
najtańsze dachówki Poznań

Najtańsze dachówki w Poznaniu!

Pokrycie z tradycyjnej dachówki to wciąż jedno z najpopularniejszych rozwiązań wybieranych przez wielu właścicieli domów. Firma Dachy Poznań Tomasz Gałka oferuje najtańsze dachówki w Poznaniu od renomowanych producentów wraz z usługą ich układania. Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Jednym słowem dla wszystkich, dla których ważna jest jakość wykonania pracy oraz niskie ceny. Dachówki z poznańskiej firmy Dachy Poznań Tomasz Gałka to pewność najtańszych materiałów. Jednak niska cena nie musi oznaczać niskiej jakości. Wręcz przeciwnie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz obecności na rynku mamy możliwość oferowania Państwu dachówki, których ceny zadziwią cały Poznań.

Dachówki - różne rodzaje i niskie ceny

Dwa podstawowe rodzaje dachówek to ceramiczne oraz cementowe. Pokrycie dachowe wykonane z dachówki ceramicznej ma wiele zalet. Jest trwałe i wytrzymałe, co wynika m.in. z większego ciężaru dachówki ceramicznej. Dodatkowy atut stanowi izolacja cieplna i akustyczna osiągana przy zastosowaniu tego typu pokrycia dachowego. Nie mniej ważnym aspektem jest atrakcyjność. Dach z dachówki ceramicznej wygląda niezwykle okazale i prestiżowo. Materiał ten znajduje się w ofercie większości producentów, jednak trzeba wiedzieć, że cena, jakiś należy zapłacić za dachówki ceramiczne, przewyższa koszt zakupu innego rodzaju dachówek.

Najtańsze dachówki - cementowe

Stosunek cena a jakość przekonuje wielu klientów do wyboru dachówki cementowej. Materiały tego rodzaju są lżejsze niż ich odpowiedniki ceramiczne, lecz tylko nieznacznie mniej trwałe. Ustępują im jednak pod względem zdolności wentylacyjnych. Dachówki cementowe dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej. Oferujemy Państwu najwyższej jakości cementowe dachówki. Poznań jest miejscem naszej działalności, jednak zapraszamy do kontaktu również osoby i firmy z oddalonych od centrum Wielkopolski miejscowości. Nasza oferta oczywiście obejmuje również montaż dachówek zakupionych w firmie Dachy Poznań. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wysokich kosztów, z jakimi musicie się Państwo liczyć przeprowadzając remont dachu. Dlatego też w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie, proponujemy w Poznaniu dachówki cementowe. Ich jakość nie odbiega znacznie od ceramicznych, a prezentuj się równie efektownie. Ceny dachówki z poznańskiej firmy Dachy Poznań Tomasz Gałka to najlepsze rozwiązanie ograniczające wydatki. Jesteśmy przekonani, że ceny dachówki z poznańskiej firmy Dachy Poznań spełni wszelkie Państwa oczekiwania. A dzięki szybkiemu i dokładnemu montażowi oraz niewysokim kosztom, Państwa dach już niedługo będzie prezentował się doskonale.

Ekipa Dachy Poznań przeprowadza również remonty okien dachowych i zalecane prace konserwacyjne.