Pokrycia dachowe z papy

Oferta Pokrycia dachowe z papy
pokrycia dachowe z papy Poznań

Pokrycia dachowe z papy

Nasza firma przygotowuje pokrycia dachowe z papy. Stosujemy różne materiały, dobierając je do potrzeb danego klienta i przeznaczenia budynku. Używamy papy wykorzystywane do pokrywania wierzchnich warstw dachu, a także modele podkładowe zapobiegające przedostawaniu się wilgoci czy wentylacyjne. Korzystamy również z pap izolacyjnych, pozwalających na zachowanie odpowiedniej temperatury w budynku.

Jakościowe pokrycia dachowe z papy

Korzystamy wyłącznie z produktów pochodzących ze sprawdzonych źródeł. To papa takich marek, jak np. Bauder, Werner czy Vedag. Pozwalają na zastosowanie do pokrywania dachów płaskich, a nawet zielonych, na których rosną rozchodniki. Wykorzystujemy je też w przypadku konstrukcji skośnych, o dowolnym kącie nachylenia – także tych wyjątkowo skomplikowanych, z wieloma załamaniami i oknami dachowymi.

Wybierane przez nas pokrycia dachowe z papy cechują się wysoką trwałością. To wyroby odporne na działanie czynników atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie zapewniają stosunkowo łatwą obróbkę. Są podatne na układanie i cięcie, pozwalając na idealne dopasowanie materiału do konstrukcji danego dachu. Cechy te sprawiają, że montaż papy przebiega sprawniej, co przekłada się zarówno na oszczędność czasu, jak i pieniędzy.

W jakim celu stosuje się pokrycia dachowe z papy?

Pokrycia z papy cieszą się tak dużą popularnością nie bez powodu. To materiały, które zapewniają:

  • ochronę przed wilgocią – głównym celem stosowania pokrycia dachowego z papy jest zapewnienie ochrony przed wilgocią. Papa dachowa jest wodoodporna i doskonale uszczelnia dach, zabezpieczając go przed deszczem, śniegiem i rosą,
  • odporność na czynniki atmosferyczne – pokrycie z papy jest również odporne na działanie czynników atmosferycznych, takich jak promieniowanie UV, zmienne temperatury, wiatr i deszcz. Wysokiej jakości papa zapewnia ochronę przed warunkami pogodowymi, co wpływa na stan budynku,
  • izolację termiczną – papa chroni przed utratą ciepła z wnętrza budynku zimą i zapobiega nagrzewaniu się pomieszczeń latem. Dzięki temu można zachować odpowiednią efektywność energetyczną budynku, co przyczynia się się do obniżenia kosztów ogrzewania obiektu,
  • estetykę – na rynku dostępne są różne kolory, tekstury i wzory papy, które pozwalają na dostosowanie wyglądu dachu do stylu architektonicznego budynku.

Pokrycia dachowe z papy stanowią jeden z najważniejszych elementów całej konstrukcji. To dzięki nim możliwe jest zachowanie szczelności obiektu i stworzenie podłoża pod montaż dekoracyjnych materiałów. Papa stanowi bowiem doskonałą podstawę pod dachówki ceramiczne i betonowe, blachodachówkę czy blachę.

Montaż pokryć dachowych z papy

Zajmujemy się kompleksowym montażem pokryć dachowych z papy. Przygotowujemy projekt inwestycji, a następnie dobieramy odpowiednie materiały. Konsultujemy się z klientem w zakresie doboru właściwych surowców, biorąc pod uwagę jego budżet i preferencje. Następnie sprowadzamy potrzebne materiały i transportujemy je na teren prowadzonych prac.

Mamy wieloletnie doświadczenie w montażu pokryć dachowych w Poznaniu i okolicach. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu, który pozwala na precyzyjne docinanie papy, nawet w przypadku bardzo skomplikowanych konstrukcji dachów z wieloma załamaniami. Stosujemy jakościowe łączniki, zapewniające trwałość pokrycia nawet w wyjątkowo wietrzne i deszczowe dni. Elementy te są odporne na działanie czynników atmosferycznych, dlatego nie ulegają zniszczeniu nawet pod wpływem ciągłego kontaktu z wilgocią.

Oferujemy montaż pokryć z papy zarówno na budynkach nowo powstających, jak i tych eksploatowanych od wielu lat. Możemy wykonać naprawy już istniejących dachów, uzupełniając jedynie brakujące fragmenty materiału. Dobieramy zakres prac do stanu technicznego obiektu i potrzeb jego właściciela. Przygotowane przez nas pokrycia dachowe z papy zapewniają trwałość i funkcjonalność przez wiele lat.

Zapraszamy do kontaktu klientów z Poznania i okolic. Ustalimy zakres i termin realizacji zlecenia.