strona główna | kontakt

Najtańsze dachówki w Poznaniu

Pokrycie z tradycyjnej dachówki to wciąż jedno z najpopularniejszych rozwiązań wybieranych przez wielu właścicieli domów. Firma Dachy Poznań Tomasz Gałka oferuje najtańsze dachówki w Poznaniu od renomowanych producentów wraz z usługą ich układania.

Dachówki - różne rodzaje i niskie ceny


Dwa podstawowe rodzaje dachówek to ceramiczne oraz cementowe. Pokrycie dachowe wykonane z dachówki ceramicznej ma wiele zalet. Jest trwałe i wytrzymałe, co wynika m.in. z większego ciężaru dachówki ceramicznej. Dodatkowy atut stanowi izolacja cieplna i akustyczna osiągana przy zastosowaniu tego typu pokrycia dachowego.

Nie mniej ważnym aspektem jest atrakcyjność. Dach z dachówki ceramicznej wygląda niezwykle okazale i prestiżowo. Materiał ten znajduje się w ofercie większości producentów, jednak trzeba wiedzieć, że cena, jaką należy zapłacić za dachówki ceramiczne, przewyższa koszt zakupu innego rodzaju dachówek.

Najtańsze dachówki - cementowe


Stosunek cena a jakość przekonuje wielu klientów do wyboru dachówki cementowej. Materiały tego rodzaju są lżejsze niż ich odpowiedniki ceramiczne, lecz tylko nieznacznie mniej trwałe. Ustępują im jednak pod względem zdolności wentylacyjnych. Dachówki cementowe dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej.

Galeria


Czerwone dachówki ceramiczne Dachówki czerwone na dachu Dachówki wraz z oknami i kominem
więcej zdjęć
projekt i realizacja: Aidem Art
Dachy Poznań Tomasz Gałka ul.Trzebawska 11 60-102 Poznań