strona główna | kontakt

Tanie pokrycia dachowe

Czy tanie pokrycie dachu okazuje się być możliwe? Skontaktuj się z firmą Dachy Poznań Tomasz Gałka, a uzyskasz atrakcyjną ofertę. Pomożemy wybrać najlepsze materiały do pokrycia dachu, których ceny będą równie zachęcające, jak nasze usługi. Dachy Poznań to firma specjalizująca się w pełnym spektrum prac związanych z pokryciami dachowymi w Poznaniu. Oferujemy kompleksowe usługi dekarskie, ciesielskie oraz blacharskie. Jeżeli interesują Państwa najtańsze, a zarazem najwyższej jakości pokrycia dachowe w Poznaniu, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wykonujemy projekty, zajmujemy się remontami, ociepleniami oraz wykonaniem każdego rodzaju dachu. Pokrycia dachowe z Dachy Poznań to gwarancja rzetelności oraz najwyższej fachowości przy zachowaniu wyjątkowo korzystnych cen.

Najtańsze pokrycia dachowe - najwyższa jakość wykonania!

Nasza firma realizuje te dwa założenia. Są one doceniane przez wielu klientów firmy Dachy Poznań, gdyż za każdym razem oferujemy rozwiązania, które w idealnym stanie przetrwają dziesięciolecia, zapewnią optymalną wentylację i izolację.

Wykonujemy pokrycia dachowe z:

  • blachy (stalowa ocynkowana, miedziana),
  • blachodachówki,
  • dachówki ceramicznej,
  • dachówki cementowej,
  • papy termozgrzewalnej (zastosowanie w przypadku dachów płaskich i tych o niewielkim stopniu nachylenia),
  • gontów bitumicznych (dachówki bitumiczne o zróżnicowanych kształtach).

Realizujemy zlecenia na dachach płaskich i skośnych

Dachy Poznań świadczą już przez prawie trzydzieści lat usługi dzięki czemu możemy przełożyć nasze ogromne doświadczenie na każde nowe zadanie. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą fachowców, dla których pokrycia dachowe w Poznaniu nie stanowią żadnej tajemnicy. Oferujemy Państwu indywidualne podejście do każdego zadania, dobór odpowiednich materiałów, profesjonalne projekty oraz korzystne ceny. Współpraca z Dachy Poznań to pewność, że pokrycia dachowe zostaną wykonane profesjonalnie, w założonym czasie i w wyjątkowej cenie. Doświadczenie i rzetelność, z jaką podchodzimy do każdego nowego zlecenia, pozwoliło nam zdobyć bardzo dużą grupę zadowolonych Klientów, którzy już od lat mogą cieszyć się precyzyjnie wykonanym dachem. Zapraszamy również Państwa do skorzystania z oferty na pokrycia dachowe firmy Dachy Poznań. Jesteśmy przekonani, że znajdziemy również dla Państwa najbardziej korzystne rozwiązania.

Zachęcamy do kontaktu wszystkich tych, którzy chcą otrzymać kompleksowe usługi począwszy od wyceny inwestycji po jej finalizację.

Galeria


więcej zdjęć
projekt i realizacja: Aidem Art
Dachy Poznań Tomasz Gałka ul.Trzebawska 11 60-102 Poznań